Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Corona Antivir Dezinfekce na ruce

500 ml
169,90 Kč 339,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Dezinfekční přípravek na ruce.

Účinný proti virům. Pouze pro vnější použití na zdravou kůži. Používejte biocidy bezpečným způsobem. 

Použití

Přípravku použijte dostatečné množství, aby pokryl celou plochu ruky.

Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích, zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá, min. 30 s.

Použití maximálně 10x denně. Neoplachujte. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Rozprašovač je z důvodu bezpečného transportu dodán zvlášť.

O výrobci

Zenit je česká společnost, jejíž historie započala roku 1992 v Čáslavi. Podnik se speciálně zaměřuje na výrobu čistících prostředků a past na mytí rukou. V portfoliu najdete známé značky jako je Real, Solvena, Real green clean, Hit nebo Laguna.

Skladování

Skladujte při teplotě -10 až +25 °C, v dobře uzavřených originálních obalech na suchém, chladném a dobře větraném místě.

Skladujte ve svislé poloze, aby se zabránilo únikům a úkapům. Uchovávejte odděleně od potravin, krmiv a léků. Neskladujte společně s oxidačními činidly.

Upozornění

Zabraňte kontaktu se ohněm.

Výrobce

Zenit, spol. s r.o.
Pražská 162,
286 01 Čáslav,
Česká republika

Složení

Ethanol, glycerin, peroxid vodíku.