Herufek BIO Caffè Latte bílá čokoláda 40%

50 g
BIO
 129,90 Kč 2 598,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Káva s čokoládou k sobě mají hodně blízko. Jemná čokoláda nám pak připomíná oblíbené Caffè latte.

Vychutnejte si bílou čokoládu ochucenou  kvalitními 100% Arabica kávovými zrny pěstovanými v horské oblasti Nicaragui. Tato výsledná kombinace je cíleně dochucena pravou vanilkou.

Obsah kakaové sušiny 40%.

O výrobci

Jedná se o rodinnou čokoládovnu, kterou vybudovali manželé Herůfkovi. Osobně poznávají, navštěvují a přenášejí práci farmářů, kteří pěstují s láskou kakaové boby a další suroviny, do výsledného produktu, na jehož konci jsou zákazníci. Ti jsou zrcadlem toho, jestli se jejich vize daří přenášet dál a pomáhat také farmářům a celému systému.

Na oplátku jejich zákazníci udělají hodně pro udržení biodiverzity v zemích, kde se kakao pěstuje, protože dají práci celým komunitám, které se starají o kvalitní odrůdy kakaa a nenechají tak svoji půdu napospas monokulturám typu palmy olejné.

Skladování

Skladujte v chladu a suchu, nejlépe při teplotách od 16-24°C.

Výrobce

HERUFEK Chocolate
Čejč 457
67614 Čejč
Česká republika

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 169 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.