Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Včelí farma Dřevíč Med květový lesní

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kvalitní lesní květový med, který je ryze přírodním produktem z včelí pastvy na Broumovsku. Med je velmi lahodný, s kořeněnou vůní a harmonickou chutí.

Je to většinou smíšený med tmavší barvy, původem z různých druhů stromů – smrk, jedle, javor. Včely ho sbírají z tzv. medové rosy na jehličí, kde je vylučován mšicemi. Lesní med je nejhodnotnější co do chuti, tak vysokého obsahu minerálních látek a aminokyselin.

Pomáhá při chronických potížích s dýcháním, při onemocnění horních cest dýchacích a bronchitidě. Obsahuje více účinných látek než medy nektarové, hlavně biologicky aktivní železo, posiluje tak celkovou imunitu organismu. Od medu květových se liší především tmavší barvou a pomalou krystalizací. 

Použití

Med je vhodný nejen do čajů a na pečivo, ale i do jogurtů a tvarohů. 

O výrobci

Včelařstvím se Včelí farma Dřevíč zabývá od roku 2009. V současné době chovají více než 200 včelstev převážně na území CHKO Broumovsko. Produkují med květový, květový lesní, květový pastový a květový se skořicí. Med zpracovávají ve vlastním provozu.

Díky rozmanitosti přírody v CHKO Broumovsko a šetrnému zpracování, vznikají medy jedinečných chutí a barev. Lesní medy vynikají svou vůní a výraznou chutí, díky obsahu medovicových a květových snůšek. Do medů jsou předávány dlouholeté zkušenosti s chovem včel a využívaním nových technologií. 

Skladování

Med skladujte optimálně v teplotách 15-25⁰C na suchém a temném místě.

Výrobce

Včelí farma Dřevíč, Jan Jirman
Velký Dřevíč 219
54934 Hronov
Česká republika

 

Složení

květový med
Alergeny: ne 1360kJ 325kcal 0 0 80g 80g 0,3 0 0