• Milí zákazníci, dnes se koná finále konferenční ligy a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Litovel Premium Světlý ležák

500 ml
Ve vratném obaluTento produkt je určen starším 18 let.Zachraň mě za 15,92 Kč
 19,90 Kč 39,80 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Pasterovaný světlý ležák značky Litovel.

Spodně kvašené pivo zlatavé barvy s kompaktní pěnou a příjemnou vůní chmelu i sladu. Chuť má sladový nástup a jemnou chmelovou hořkost. V ústech nechává decentní, ale znatelnou chmelovou stopu. Charakterizuje ho vysoký říz, díky kterému osvěží při každé příležitosti.

Upozorňujeme, že uváděná cena je bez vratné zálohy, která činí 3 Kč. 

Obsah alkoholu 5 % obj.

Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

Pivo podávejte chlazené.

O výrobci

PMS Přerov je podnik sdružující tři samostatné pivovary, a to Holba, Litovel a Zubr. Počátky historie těchto tří pivovarů sahají až do 13. století, kdy Přemysl Otakar II. udělil na trzích v Olomouckém kraji privilegia vařit pivo.

Pivovar Litovel z českých surovin, a to ječného sladu hanáckého typu a českého chmele, který dodá pivu osobité aroma a správnou hořkou chuť. V sortimentu si najdou své všichni příznivci černých piv, světlých ležáků i ovocných piv.

Skladování

Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

Pivovar Litovel a.s.
Palackého 934
Litovel, 784 01
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 53 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.