Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Akinu Hračka pro psa pěnové frisbee velké 21,5 cm

1 ks
199,90 Kč 199,90 Kč/ks
Kategorie:
Země původu: Čína,

Plovoucí hračka pro psy.

Aqua pěnové frisbee je lehké a navíc plave. Tato hračka je ideální pro aportování, pro trénink oblíbeného sportu dog frisbee, ale také pro letní hrátky ve vodě. 

Hračka je důležitá pro psí zábavu i výcvik. Nabídněte pejskovi mnoho druhů, kombinujte hračky pískací pro povzbuzení ke hře, z tvrdé gumy pro kousání anebo svítící pro večerní venčení.

Použití 

Před podáním pejskovi, hračku utřete vlhkým hadříkem.

Údržba: zbavte kartáčem nebo smetáčkem hrubých nečistot, očistěte vlhkou textilií.

O výrobci

Akinu je česká společnost, která působí na trhu již od roku 1993. Firma je výrobcem krmiva a chovatelských potřeb pro psy, kočky a ostatní domácí mazlíčky.

V roce 1992 neexistoval rozvinutý trh s krmivy a chovatelskými potřebami jako dnes. V té době se pejskům vařilo maso s různými přílohami. Maso pro psy se kupovalo na jatkách, a proto časem ukončili příležitostný prodej masa a v roce 1993 si otevřeli vlastní firmu.

Skladování

Skladujte v suchu. Výrobek není dlouhodobě odolný vůči větru, dešti a slunci. Používejte při teplotě 0 až 40 °C.

Upozornění

Výrobek je určen pouze pro chovatelské účely. Při poškození zabraňte, aby zvíře spolklo jakoukoli část z výrobku. Při používání nenechávejte své zvíře bez dozoru. Výrobek není určen pro děti.

Výrobce

AKINU CZ s.r.o.    
Mělnická 338
277 01 Dolní Beřkovice
Česká republika

Složení

EVA pěna