Costa d´Oro Integrale Nefiltrovaný extra panenský olivový olej

500 ml
179,90 Kč 359,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Nefiltrovaný extra panenský olivový olej. Čerstvě vylisovaný olej z odrůd středomořských oliv s vysokou hustotou.

Oproti ostatním olejům vyčnívá vysokým obsahem polyfenolů.

Olej Costa d’Oro Extra má kyselost 0,4 %, co odpovídá parametrům pro extra panenský olivový olej. Kyselost (acidita) EVOO se může pohybovat v rozmezí 0,8% až 0,3% přičemž, čím nižší tím lepší. Olej Costa ďOro splňuje tedy téměř ty nejnáročnější požadavky.

Použití

Dokonalý při použití ve studené kuchyni.

O výrobci

Příběh Costa d'Oro má svůj začátek malém rodinném podniku, kde dvě rodiny spojily svou vášeň a odhodlání. Dnes jsou oleje Costa d'Oro distribuovány ve více než 100 zemích po celém světě.Pro Costa d'Oro je nejdůležitější kvalita; od surovin po hotový produkt ve všech fázích výroby, která zahrnuje také etiku, transparentnost a odpovědnost.

Každý z olejů Costa d'Oro má svůj jedinečný charakter, vlastní vůni, barvu, která jej charakterizuje, a konkrétního zákazníka, pro kterého je určen. Costa d'Oro myslí při výrobě olejů vždy na zdraví zákazníků. Kvalita je nejdůležitější, ale udržitelnost je pro Costa d´Oro také velmi důležitá. Společnost nainstalovala fotovoltaickou elektrárnu, která vyrábí čistou energii pokrývající 45% její energetických potřeb. Costa d´Oro snižuje vliv na životní prostředí a zlepšuje olivový olej využíváním síly přírody.

Skladování

Uchovávejte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Po otevření opět pevně uzavřete víčkem.

Upozornění

Případný zákal nebo usazeniny vznikají podchlazením oleje během skladování a při pokojové teplotě se zase spolehlivě rozpustí.

Výrobce

Costa d ´Oro
Via Luigi Einaudi
06049 Madonna di Lugo PG
Itálie