Mrkvový krém s kokosovým mlékem z Alcronu

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Restaurace La Rotonde v hotelu Alcron pro vás připravila výborný krém z čerstvé mrkve s kokosovým mlékem, se špetkou šafránu a bílým vínem, a to vše s láskou vařené týmem Lukáše Hlaváčka.

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit z hotelu Alcron. Základem jsou poctivé suroviny bez konzervantů a chemie. Vynikající mrkvový krém je jednou z jistot, na kterou se můžete vždy spolehnout. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O hotelu

Hotel Alcron patří s dlouhodobou tradicí mezi nejlepší hotely v Praze. Je především známý svou vynikající gastronomií. Restaurace Alcron je oceněná michelinskou hvězdou v letech 2012-2017 a La Rotonde, vyhlášenou pro své víkendové brunche. V menu naleznete skvělý výběr delikátních pokrmů z ryb a mořských plodů, připravených v kreativním duchu s pečlivostí a láskou Lukášem Hlaváčkem.

Jak to funguje? 

Použití

Polévku dejte do hrnce a za občasného míchání na mírném ohni polévku ohřívejte. Před podáváním polévku vyšlehejte mixérem a ozdobit ji můžete čerstvě nakrájeným jablkem nebo nasekaným čerstvým koriandrem.

Skladování

Skladujte v chladničce v teplotě do 6 °C.

Výrobce

Alcron Hotel Prague
Štěpánská 40
110 00 Praha 1
Česká republika

Kam s obalem?

 

Složení

mrkev, kořenová petržel, bílé víno, cibule, fenykl semínka, zázvor, kokosové mléko, smetana, máslo, brambory, sůl,

Mohou být: 1, 7, 8, 9,12, 13