Uzený hummus z naklíčené cizrny ze Spojky Karlín

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Restaurace Spojka Karlín si pro vás připravila tradiční uzený hummus původem z Blízkého Východu, který je legendárním pokrmem tamější kuchyně! Naklíčená cizrna se předem povaří a následně pořádně zaudí, aby měla správný říz. Spolu s nakládanou zeleninou a bezlepkovým chlebem jde o skvělou zdravou svačinu nebo předkrm.

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit od restaurace Spojka Karlín. Základem jsou poctivé suroviny bez konzervantů a chemie. Uzený hummus je jednou z jistot, na kterou se můžete vždy spolehnout. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O restauraci

Restaurace Spojka Karlín je první flexitariánskou restaurací v České republice, která spojuje u jednoho stolu všechny, kteří chtějí jíst zdravě a s chutí. Bez předsudků a bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána nebo milovníka masa. V menu najdete zkrátka všechny druhy pokrmů, ke kterým se budete chtít stále vracet.

Jak to funguje? 

Použití

Hummus ani zeleninu neohřívejte, konzumujte za studena. Chléb si opečte v troubě za sucha nebo na pánvičce.

Při ohřívání nevkládejte celý pokrm přímo do trouby.

Skladování

Skladujte při teplotě do 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Restaurace Spojka Karlín
Pernerova 697/35
186 00, Praha 8
Česká republika

Kam s obalem?

 

Složení

Cizrna, tahini, česnek, olivový olej, citrón, římský kmín květák, mrkev,CHLÉB: Kukuřičný škrob, slunečnicová semínka, lněné semínko, dýňové semínko, bramborový škrob, chia mouka, kmín
Alergeny: 11 mohou být: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 487 116