Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Kulajda s vejcem ze Zátiší 2 porce

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kulajda z restaurace V Zátiší je legendární polévkou této zavedené a populární pražské restaurace. Kulajda je oblíbená nejen mezi místními, ale i zahraničními návštěvníky. Patří tak bezkonkurenčně mezi bestsellery na jejich jídelním lístku. Balení obsahuje 2 porce kulajdy.

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit od restaurace V Zátiší. Základem jsou poctivé suroviny bez konzervantů a chemie. Kulajda je jednou z jistot, na kterou se můžete vždy spolehnout. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O restauraci

V Zátiší patří mezi první restaurace společnosti Zátiší Group a nejstarší restaurace v Praze vůbec. V roce 1992 převzal restauraci Sanjiv Suri, který přijel do Čech na návštěvu a už zde zůstal. Kuchyně funguje pod taktovkou dvou kuchařů Igora Chramce a Mahavira Kanswala. Na jídelním lístku naleznete netradiční českou kuchyni, indické pokrmy přímo z tandoori pece a další speciality ze všech koutů světa. Kvalitu potvrzuje pravidelné doporučování restaurace v průvodci Michelin i na předních příčkách Maurerova výběru.

Jak to funguje? 

Použití

Polévku ohřívejte při mírném ohni a pravidelně míchejte, nenechte ji ale vařit. Jako ozdobu můžete přidat čerstvý najemno nasekaný kopr.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

Zátiší Group, a.s.
Novotného lávka 5
110 00 Staré Město
Česká republika

Kam s obalem?

 

Složení

cibule, rostlinný olej, brambory, vejce, kopr, smetana, mléko mouka, kmín, bobkový list, černý pepř, nové koření, zeleninový vývar, ocet, cukr, sůl

alergeny: 1,3,7