Vepřová líčka Rogan Josh s basmati rýží ze Zátiší

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Restaurace V Zátiší si pro vás připravila netradiční vepřová líčka, které jsou legendárním pokrmem této zavedené a populární pražské restaurace. Vepřová líčka Rogan Josh jsou oblíbená mezi všemi gurmány, místními, ale i zahraničními návštěvníky. Patří tak bezkonkurenčně mezi bestsellery na jejich jídelním lístku.

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit od restaurace V Zátiší. Základem jsou poctivé suroviny bez konzervantů a chemie. Vepřová líčka jsou jednou z jistot, na kterou se můžete vždy spolehnout. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O restauraci

V Zátiší patří mezi první restaurace společnosti Zátiší Group a nejstarší restaurace v Praze vůbec. V roce 1992 převzal restauraci Sanjiv Suri, který přijel do Čech na návštěvu a už zde zůstal. Kuchyně funguje pod taktovkou dvou kuchařů Igora Chramce a Mahavira Kanswala. Na jídelním lístku naleznete netradiční českou kuchyni, indické pokrmy přímo z tandoori pece a další speciality ze všech koutů světa. Kvalitu potvrzuje pravidelné doporučování restaurace v průvodci Michelin i na předních příčkách Maurerova výběru.

Jak to funguje? 

Použití

Vepřová líčka s omáčkou dejte do hrnce a na mírném ohni za občasného míchání nechte pomalu ohřát. Rýži ohřejte v mikrovlnné troubě na cca 2 minuty. Pak stačí už jen servírovat!

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

Zátiší Group, a.s.
Novotného lávka 5
110 00 Staré Město
Česká republika

Kam s obalem?

 

Složení

Vepřová líčka, cibule, česnek, zázvor, černý kardamon, zelený kardamon,badyán, hřebíčk, skořice, římský kmín, koriander, kurkuma, chili mleté, tomatová pasta, yogurt, smetana, Basmati rýže

alergeny: 7