Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Vepřová líčka na víně s batátovým pyré z Alcronu

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Restaurace La Rotonde v hotelu Alcron pro vás připravila jemně dušená vepřová líčka na červeném víně podávaná s batátovým pyré, a to vše s láskou vařené týmem Romana Pauluse.

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit z hotelu Alcron. Základem jsou poctivé suroviny bez konzervantů a chemie. Vynikající dušená vepřová líčka jsou jednou z jistot, na kterou se můžete vždy spolehnout. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O hotelu

Hotel Alcron patří s dlouhodobou tradicí mezi nejlepší hotely v Praze. Je především známý svou vynikající gastronomií. Restaurace Alcron je oceněná michelinskou hvězdou v letech 2012-2017 a La Rotonde, vyhlášenou pro své víkendové brunche. V menu naleznete skvělý výběr delikátních pokrmů z ryb a mořských plodů, připravených v kreativním duchu s pečlivostí a láskou Lukášem Hlaváčkem.

Jak to funguje? 

Použití

Kaši i líčka ohřívejte v samostatných hrncích a za občasného míchání nechte kaši i líčka prohřát. Jako oblohu si můžete k tomuto pokrmu dopřát například čerstvě vařenou brokolici, která dokonale propojí všechny chutě.

Skladování

Skladujte v chladničce v teplotě do 6 °C.

Výrobce

Alcron Hotel Prague
Štěpánská 40
110 00 Praha 1
Česká republika

Kam s obalem?

 

Složení

vepřová líčka, červené víno, rajský protlak, sůl, pepř, nové koření, bobkový lit, mrkev, celer, petržel, cibule, hovězí vývar, tymián, rozmarýn, batáty, sůl, pomerančová šťáva, máslo
Alergeny: mléko, celer 7, 9