Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Králík se smržovou omáčkou a bramborovými gnocchi z Babiččiny zahrady

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Restaurace Babiččina zahrada si pro vás připravila vynikajícího, jemně propečeného králíka se smržovou omáčkou a výbornými nočky, které jsou tradičním pokrmem v české kuchyni!

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit od prvorepublikové restaurace Babiččina zahrada. Základem jsou kvalitní, čerstvé suroviny. Králík s nočky je jednou z jistot, na kterou se můžete vždy spolehnout. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O restauraci

Babiččina zahrada je malebná restaurace s prvotřídní českou, prvorepublikovou kuchyní. Nabízí mnoho pokrmů z masa, která jsou provoněná bylinkami z vlastní zahrádky, poctivé omáčky, tradiční dezerty a pravé české polévky. Jídla připravují z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin od drobných pěstitelů a farmářů. Místní kuchyni velí šéfkuchař Radek David, který se učil vařit v michelinských restauracích v Londýně a ve Francii. Zajímavostí jsou modrá kachlová kamna přímo uprostřed restaurace, kde pokrmy vznikají přímo před zraky hostů.

Jak to funguje? 

Použití

Do kastrolu vlijte vodu, uveďte ji do mírného varu a vložte sáčky s králíkem na cca 7 minut, chřestem a noky na cca 5 minut. Poté vyjměte a servírujte.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Babiččina zahrada
Tovární 536
252 43 Průhonice
Česká republika

Kam s obalem?

 

Složení

králičí stehno, bílé víno, chřest, olej, smetana, smrž, šalotka, brambory, vejce, mouka, sůl

alergeny: 1,3,7,9,12