Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Kynuté buchtičky s rumovým sirupem z Babiččiny zahrady

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Restaurace Babiččina zahrada si pro vás připravila vynikající buchtičky s rumovým krémem, které jsou tradičním pokrmem v české kuchyni!

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit od prvorepublikové restaurace Babiččina zahrada. Základem jsou kvalitní, čerstvé suroviny. Buchtičky s krémem je jednou z jistot, na kterou se můžete vždy spolehnout. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O restauraci

Babiččina zahrada je malebná restaurace s prvotřídní českou, prvorepublikovou kuchyní. Nabízí mnoho pokrmů z masa, která jsou provoněná bylinkami z vlastní zahrádky, poctivé omáčky, tradiční dezerty a pravé české polévky. Jídla připravují z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin od drobných pěstitelů a farmářů. Místní kuchyni velí šéfkuchař Radek David, který se učil vařit v michelinských restauracích v Londýně a ve Francii. Zajímavostí jsou modrá kachlová kamna přímo uprostřed restaurace, kde pokrmy vznikají přímo před zraky hostů.

Jak to funguje? 

Použití

Sáček s buchtičkama nastřihněte a vložte do mikrovlnné trouby na poloviční výkon, aby se lehce prohřály. Vanilkové šodó vložte v sáčku do mírně vroucí vody a 3 minuty prohřejte. Sáček rozstříhněte a můžete servírovat. Buchtičky můžete ještě pocukrovat moučkovým cukrem.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Babiččina zahrada
Tovární 536
252 43 Průhonice
Česká republika

Kam s obalem?

 

Složení

cukr, droždí, mléko, mouka, olej, rum, sůl, vanilka, vejce

alergeny: 1,3,7