Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Naše maso Roštěná nízká na steaky

cca 0,52 kg
cca 419,00 Kč 799,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Hovězí maso výsekové. Podíl českého strakatého skotu v plemenné skladbě minimálně
50 %
.

Nízká roštěná je ideální volba pro ty, kdo si libují v klasických steakových partiích, ale dávají přednost libovějšímu masujemnější chutí.

Sval se nachází v břišní dutině, kde pracuje spolu s bránicí, díky níž je hodně prokrvený. Oproti vysokému roštěnci není tak prorostlý, a proto není tak chuťově výrazný a je jemnější. Podélně jím prochází velmi silná kolagenní blána, kterou odstraňujeme. 

Zráno ve vakuu minimálně 28 dní.

Použití

Nejlepší je připravený na grilu. Z každé strany nechte 2 minuty opéct na vysokou teplotu a poté ho nechte alespoň 30 minut na méně teplém místě. Před podáváním rozhodně nechte odpočinout asi při 50 °C.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Hovězí roštěnou můžete využít například v receptu hovězí roštěnky na houbách.

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 1-4 °C.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1, 110 00
Česká republika

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí roštěná