Naše maso Utopenci

500 g
Od českého farmářePrémiová kvalita
284,90 Kč 569,80 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Špekáčky ve sladko-kyselém nálevu ve sklenici. 

Utopenci patří mezi oblíbené hospodské lahůdky, které je třeba si vychutnat se soudkem dobrého piva. Tato tradiční pochoutka se vyrábí z prvotřídních surovin

Špekáčky jsou prokládané cibulí, okurkou a pro pikantnější chuť jsou obohaceny o feferonky. Kombinace těchto surovin je zalitá ve výborném sladkokyselém nálevu. 

Použití

Před podáváním necháme aspoň hodinu při pokojové teplotě, aby se chutě lépe rozvinuly a propojily. Nejlépe si ho vychutnáte s pivem.

O výrobci

Řeznictví Naše maso prodává hovězí z plemene čestr, vepřové z přeštíků a uzeniny podle prvorepublikových receptur. Do řeznictví na Dlouhé ulici je dodává Amaso, které ho odebírá výhradně od tuzemských chovatelů. Řezníci se s nimi osobně znají, dbají na to, aby zvířata žila spokojený život a dohlížejí na porážku. Ve výrobně v Jenči pak maso sami bourají, nechávají zrát a vyrábějí z něj uzeniny.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–4 °C. Po otevření chlaďte a spotřebujte do druhého dne.

Výrobce

AMASO CZ, s.r.o. 
Maiselova 38
Praha 1
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.