Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

BepanGel hojivý gel 50g

1 ks
299,90 Kč 299,90 Kč/ks

BepanGel hojivý gel je zdravotnický prostředek ve formě hydrokoloidní gelu. BepanGel je moderní hydrogel určený na ošetření drobných poranění jako jsou: odřeniny, řezné rány, popáleniny, popraskaná kůže a spáleniny od slunce. BepanGel je moderní hydrogel, který ránu překryje a vytvoří vlhké a kyselé prostředí, které chrání před další infekcí a zabraňuje ztrátám vlhkosti. Reakce organismu na poranění začíná tvorbou strupu, který však zpomaluje proces hojení a výrazně zvyšuje pravděpodobnost vzniku jizvy. Hydrokoloidní gel BepanGel udržuje ránu vlhkou a zároveň dokáže absorbovat přebytečnou vlhkost, tím zabraňuje tvorbě strupů, zajišťuje optimální regeneraci a zabraňuje tvorbě jizev. BepanGel je hydrokoloidní gel bez parabenů. Balení obsahuje 50 g.

Složení

Kyselý koloidní karbomer, karnosin, voda, benzoát, sorbát.

Dávkování: Aplikujte tenkou vrstvu přípravku na ošetřovanou plochu a nedotýkejte se rány tubou. Gel neroztírejte. Aplikujte opakovaně, pokud je třeba.

Výrobce: Bayer

EAN: 4057599003314, 5999528943089