Kokosovo-zázvorovo-limetkové crème brûlée ze Zátiší

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Restaurace V Zátiší nabízí netradiční crème brûlée vyrobené z kokosového mléka, proto si ho mohou dopřát celiaci i osoby s intolerancí na laktózu. Lahodná kombinace chutí kokosu, zázvoru a limety vás nenechá na pochybách, že ochutnáváte jeden z nejlepších dezertů tamější kuchyně.

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit od restaurace V Zátiší. Základem jsou poctivé suroviny bez konzervantů a chemie. Crème brûlée je jednou z jistot, na kterou se můžete vždy spolehnout. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

Pro crème brûlée je typická karamelová krusta, která je součástí balení

O restauraci

V Zátiší patří mezi první restaurace společnosti Zátiší Group a nejstarší restaurace v Praze vůbec. V roce 1992 převzal restauraci Sanjiv Suri, který přijel do Čech na návštěvu a už zde zůstal. Kuchyně funguje pod taktovkou dvou kuchařů Igora Chramce a Mahavira Kanswala. Na jídelním lístku naleznete netradiční českou kuchyni, indické pokrmy přímo z tandoori pece a další speciality ze všech koutů světa. Kvalitu potvrzuje pravidelné doporučování restaurace v průvodci Michelin i na předních příčkách Maurerova výběru.

Jak to funguje? 

Použití

Při servírování položte krustu na povrch crème brûlée, abyste si tak mohli vychutnat slastné křupnutí karamelu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

Zátiší Group, a.s.
Novotného lávka 5
110 00 Staré Město
Česká republika

Kam s obalem?

 

Složení

Kokosové mléko, cukr, zázvor, limetkové listy, limetková šťáva, mango džem

alergeny: 8