• Zítra, v Den české státnosti, fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

Rohlik.cz Játrová paštika

200 g
 74,90 Kč 374,50 Kč/kg
Cena pro Premium: 63,65 Kč
Země původu: Česká republika,


Dopřejte si lahodnou paštiku vyrobenou s velkým podílem ruční práce tak, jak ji dělali naši dědové. Obsah masa a jater je 65 %.

Vyladěná receptura pro Rohlík vychází z tradiční receptury játrové paštiky, jejíž výbornou chuť zajišťuje sádlo a koření.

Jak se vyrábí 

Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány. Vepřové maso, nejčastěji plec, je pro výraznější chuť dopředu předpečená. Vepřová játra namleta nahrubo, dodávají paštice hrubější strukturu, spolu s nezaměnitelnou chutí a vůní, která je vyladěná na nejvyšší úroveň. Každá paštika je ručně uzavřena.

Ochutnejte kousek jižních Čech.

Použití

Tato výtečná pochoutka obohatí vaši snídani, svačinu, malý předkrm či večeři, stejně jako slavnostní tabuli pro vzácnou návštěvu. Před podáváním doporučujeme paštiku nechat po otevření pár minut nadechnout, zažijete tak ještě větší chuťový zážitek.

Podáváme s čerstvým pečivem, dopřejte si výživnou snídani, svačinu či večeři. 

O výrobci

Společnost MASO UZENINY PÍSEK dodává maso pouze z českých zdrojů. Zpracovává maso z jihočeských farem a ručí za původ i kvalitu masa a masných výrobků, které v širokém sortimentu vyrábí.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–5 °C, v suchu a v chladu, chraňte před slunečním zářením.

Po otevření spotřebujte do 48 hod. 

Výrobce

MASO UZENINY PÍSEK, a.s.
Výrobní středisko Písek
Samoty 1533
397 01 Písek

Kam s obalem? 

Etikety jsou z ekologického materiálu - „Crush range eko materiál“ = složení 15 % reziduum ječmene, 40 % recyklované vlákno, 45 % buničina ze dřeva.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 17 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.