• Vážení zákazníci, v současnosti omezujeme počet položek na objednávku na 35 (40 pro Premium), abychom mohli doručit nákupy co největšímu počtu z vás. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tierra Verde Voskované ubrousky sada

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Sada tří bavlněných voskovaných ubrousků ve velikosti S, M, L.

Obsahují včelí vosk, který má přirozené konzervační a antibakteriální účinky a krásnou vůni. Jsou vyrobené z čistě přírodních materiálů a zdravotně nezávadné.

  • výborně drží tvar
  • je omyvatelný
  • pro opakované použití
  • certifikováno pro styk s potravinami

Balení obsahuje tři ubrousky S (18 × 18 cm), M (25 × 25 cm), L (33 × 33 cm).

Použití

Ekologická alternativa igelitových sáčků, potravinových fólií, alobalu a svačinových boxů. Ubrousek je univerzální.

  • zabalí
  • zakryje
  • poslouží nejen jako obal, ale i pěkné prostírání

Nedoporučujeme k balení syrového masa.

Péče o ubrousek 

Znečištěný ubrousek otřete jemným navlhčeným hadříkem, opláchněte studenou vodou a nechte volně uschnout. Pro odstranění mastných skvrn můžete použít menší množství ekologického čisticího prostředku. Pokud by se povoskovaný povrch porušil, nahřejte obal několik sekund nad horkou vodou a prsty poškozené místo uhlaďte. Dbejte na to, aby ubrousek i vaše ruce byly naprosto čisté. Na povrchu se časem vytvoří patina, nejedná se o vadu. 

Ubrousek nesmí přijít do kontaktu s přímým zdrojem tepla, horkou vodou, teplými potravinami nebo přímým slunečním zářením. Neumývejte v myčce, neohřívejte v mikrovlnné troubě a nežehlete. 

O výrobci

Tierra Verde s.r.o. byla založena v roce 2008. Cílem společnosti je (znovu)objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a planetu. 

Vždy existuje alternativa, proto v Tierra Verde nahrazují plastové obaly za sáčky šroubovacím uzávěrem, platové dózy za papírové kanystry a plastové zip sáčky za papírové sáčky a pytlíky. V sortimentu najdete produkty ekodrogerie, dámské hygienické potřeby, produkty z bio bavlny a spousta dalších pomůcek pro bezobalovou domácnost. 

Skladování

Skladujte v suchu. 

Výrobce

Tierra Verde
Vintrovna 453/3F,
664 41 Popůvky
Česká republika

Složení

biobavlna, včelí vosk, bio jojobový olej, bio pryskyřice