• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Double Dutch Tonic okurka a meloun

150 ml
28,90 Kč 192,67 Kč/l
Země původu: Velká Británie,

Tonik je odvěkým parťákem ginu. 

Hlavním cílem holek z Double Dutch bylo vytvořit vynikající tonik, který odmění vaše chuťové pohárky, ale také správně podpoří alkoholovou složku v namíchaném drinku. Přírodní cukry obsažené ve vodním melounu se skvěle hodí k osvěžující chuti okurky. Zatímco okurka odjakživa perfektně doplňuje gin, vodní meloun dodá drinku osvěžující nádech. Jejich kombinace je skvělá sama o sobě, ale výborně se hodí i k jakémukoliv rumu. 

Použití

Nápoj podávejte vychlazený. Tonik můžete namíchat s ginem.

O výrobci

Firma Double Dutch má své kořeny v Holandsku, rodišti ginu. Za názvem Double Dutch se skrývají dvě sestry – dvojčata, která se úspěšně pokusila povznést obyčejný tonik na vyšší úroveň. Významný posun nastal v době, kdy Double Dutch získal cenu za inovace ve Foodpreneur soutěži podnikatelů v oblasti stravování, jež podporoval Richard Branson. Produkty Double Dutch dokážou zaujmout všechny, od odborníků až po ty, kteří si rádi dají skleničku doma na gauči. To vše je způsobeno jedinečnou kombinací kvalitních a přírodních ingrediencí, která je silně návyková.

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Výrobce

Double Dutch Limited
London W1H 6BS
22-25 Portman Close
Velká Británie