Bon Lait Přírodní kozí sýr ve slaném nálevu

95 g
Od českého farmáře
 72,90 Kč 767,37 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Kvalitní přírodní kozí sýr v solném nálevu s obsahem sušiny minimálně 42 %.

Kozí sýr je vyrobený z plnotučného mléka z francouzských sánských koz chovaných v Čechách. Sánské kozy jsou vyšlechtěny tak, aby jejich mléko mělo minimální kozí aroma

Šetrně ošetřeno krátkodobou pasterizací. Vyrobeno z nestandardizovaného mléka, to znamená, že po nadojení nebyl upraven obsah tuku.

Použití

Je vhodný k denní konzumaci i jako dezert k vínu. Výborný je také nakrájený do zeleninového salátu.

Tip! Připravte si selský salát, podle tohoto receptu:

Všechnu zeleninu omyjeme. Rajčata nakrájíme na os­minky, papriku zbavíme semínek a nakrájíme ji na nudličky. Petrželku nadrobno nasekáme, okurku nakrájíme na kousky. Vajíčka uvaříme natvrdo. Prudce zchladíme, oloupeme a nakrájíme na čtvrtky. Oloupeme cibuli a nakrájíme ji na tenká kolečka. Přidáme kozí sýr. Hořčici umícháme s olejem, octem, solí, pep­řem, cukrem a petrželkou. Podle potřeby dochu­tíme. Na talíře upravíme salát, zeleninu, nakrá­jenou cibuli a kostičky sýra. Povrch pokapeme marinádou. Ozdobíme nakrájenými vajíčky a olivami. Dobrou chuť!

O výrobci

Bon Lait je rodinná farma a gurmánská minimlékárna veterinářů z Moravy založena na principech francouzských farem s dlouhodobou chovatelskou tradicí. Manželé Michaela a Lukáš Hlubkovi, oba veterináři, vědí, že jedním ze základů kvality a lahodné chuti čerstvého mléka je dodržet přísná hygienická opatření na jeho výrobu. A také ví, jak na to. Díky tomu kozí a ovčí mléko Bon Lait a produkty z něj chutnají skvěle, kozí má minimální aroma.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–8 °C. Po otevření spotřebujte do dvou dnů.

Výrobce

MVDr. Michaela Hlubková
Faremní mlékárna Krmelín
Staroveská 412
Krmelín 739 24
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 20 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.