Farma Nahošovice Šnečí játra v oleji

42 g
Od českého farmáře
 399,90 Kč 9 521,43 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Šnečí jatýrka jsou velmi chutným doplňkem ve studené kuchyni.

Kombinace jater naložených v BIO olivovém oleji Terra Delyssa s bílým pepřem a mořskou solí tvoří nezapomenutelný gurmánský zážitek. 

Více o šnečím mase Helix aspersa Maxima

Šnečí maso je chutnou, zdravou a výživnou pochoutkou, kterou vyhledávají gurmáni po celém světě. Maso obsahuje pouze 60 kalorií na 100 gramů, neobsahuje cholesterol a s nízkým podílem tuku se řadí mezi dietní stravu. Dále má rovněž vysoký podíl vápníku prospěšný pro klouby.

Výhodou Helix aspersa Maxima oproti jiným druhům je, že dosahují pohlavní zralosti již za 6 měsíců. Mají vysokou a kvalitní produkci kaviáru, velmi chutná játra a jsou adaptabilní na naše klimatické podmínky.

Vakuováno v antiseptickém kovu.

Použití

Před otevřením ponechte 10–15 minut v pokojové teplotě. Servírujte na čerstvé bagetě nebo jiném pečivu.

O výrobci

Šnečí farma byla založena v roce 2014. Pochází z čistého venkovského prostředí Hostýnských vrchů a zabývá se chovem šneka severoafrického. Produkuje živé šneky, maso, kaviár a játra. Farma kombinuje vnitřní i venkovní chov. V kombinaci kvalitní krmné směsi, ovoce, zeleniny a trávy mohou chovatelé zaručit produkty té nejvyšší kvality výjimečného masa. 

Skladování

Po otevření skladujte při teplotě 4–6 °C, spotřebujte do dvou dnů.

Výrobce

Farma Nahošovice s.r.o.
Nahošovice 25 
751 14  Dřevohostice
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 32 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.