• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Set s lososem, roastbeefem a vajíčkovým salátem ze Špejle

170 g
Prémiová kvalita
149,90 Kč 881,76 Kč/kg
Cena pro Premium: 127,40 Kč
Země původu: Česká republika,

Restaurace Špejle si pro vás připravila výborné trio chlebíčků – křupavou bagetku obloženou plátky wasabi lososa, roastbeefem a vajíčkovým salátem!

Je možné si vychutnat pokrmy z vašich oblíbených restaurací v pohodlí domova? Teď už ano, a to díky Rohlík Bistru! Důkazem je řada těchto specialit z restaurace Špejle. Zde si přijdou na své i ti nejnáročnější gurmáni! Základem jsou totiž vždy poctivé suroviny bez chemie, díky kterým vynikne ta správná chuť. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes!

O restauraci

Špejle je první koncept mezi restauracemi, ve kterém při příchodu nenajdete menu. Zároveň byste zde marně hledali i příbory. Vše se jí totiž rukama, a proto jsou v restauraci hned na několika místech umyvadla. Přesto je jeho myšlenka jednoduchá: dobré jídlo a skvělé drinky. Význam „Špejle“ patří nejen designu a vtipu, ale slouží zde i jako účtenka.

Nabídka je rozdělena do tří základních sekcí, a to studené, teplé a sladké. Vybrat si tu můžete tedy vše, na co máte zrovna chuť nebo náladu. Navíc jejich bagetky jsou po domácku pečené.

Jak to funguje? 

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Chlebíčky si můžete vychutnat jako předkrm anebo jako rychlé pohoštění pro návštěvu. Dopřát si ho můžete například i jako chutnou svačinu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 5 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Špejle s.r.o.
Jindřišská 16
11000, Praha 1
Česká republika

Kam s obalem?

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.