Spielberg Degustační set přívlastkových vín

4,5 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
 1 299,00 Kč 288,67 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Výjimečný degustační set, který obsahuje šest různých druhů lahodných vín značky Spielberg.

  • Ryzlink rýnský 2018, pozdní sběr, suché

Bílé víno, oblast Morava. Křišťálově čiré víno, které vyniká zlatavě žlutou barvou. Vůně vína je intenzivní s typickým tónem lipového květu, meruňky a bělomasé broskve. V chuti objevíme citrusy, žlutý meloun i sušené bylinky. Víno je extraktivní a plné s dominantní kyselinkou a minerálním závěrem. Obsah alkoholu: 13 % obj.

  • BIO Ryzlink vlašský 2017, pozdní sběr, suché

Bílé víno vyrobené ekologickými postupy s důrazem na nižší hodnotu oxidu siřičitého. Víno z hroznů pocházejících z ekologicky pěstovaných vinicZlatavá barva se zelenkavými odlesky. Vůně vína je intenzivní, svěží, dominují květinové vůně a citrusy. V chuti je víno plné a harmonické, zemitého až ocelového charakteru s minerální dochutí. Obsah alkoholu: 14 % obj.

  • Pinot Blanc 2016 GOURMET, pozdní sběr, suché

Pinot Blanc, oblast Morava. Bílé víno, suché. Víno zlatavé barvy s intenzivní vůní jádrového ovoce doplněné o kořenité tóny vanilky a kouře, jež získalo díky ležení ve francouzských dubových sudech. Chuť je harmonická, velmi suchá s elegantní kyselinkou a jemným minerálním závěrem. Obsah alkoholu: 12 % obj.

  • Chardonnay 2017 AUSTERLITZ, pozdní sběr, suché

Bílé víno, suché. Plná slámově žlutá barva se zlatavým odleskem a velmi dobrou viskozitou. Vůně je příjemně nazrálá díky vysoké vyzrálosti hroznů, ovocná s tóny sušeného tropického a zahradního ovoce a vanilkového lusku V chuti harmonické, s plným tělem díky vyzrávání v dubovém sudu po dobu 12 měsíců. Dlouhý závěr s příjemnou kyselinou. Obsah alkoholu: 13,5 % obj.

  • Svatovavřinecké Rosé 2018, pozdní sběr, polosladké

Prémiové růžové víno, polosladké. Třešňově růžovou barvu získalo částečnou macerací a vysokou vyzrálostí slupek hroznů. Vůně vína je intenzivní s tóny kompotovaných jahod, exotického ovoce a citrusů. Chuť vína je intenzivně ovocitá a extraktivní, ve které se harmonicky snoubí sladkost s vyváženou kyselinou. Obsah alkoholu: 12 % obj.

Delší závěr. Archivace do 2 let. Ocenění: Vinum Juvenale 2018 – nejlepší rosé soutěže.

  • Frankovka pozdní sběr

Frankovka, oblast Morava. Červené víno, suché. Víno temné rubínové barvy s velmi intenzivní ovocnou vůní ostružin, červeného rybízu a peckového ovoce doplňuje jemný tón vanilky. V chuti je víno plné i díky dvouletému zrání ve francouzských sudech, intenzivně tříslovité s velmi dlouhou perzistencí a skvělým předpokladem pro vyzrávání v lahvi. Obsah alkoholu: 14,5 % obj.

Použití

Ochutnejte různé druhy českého vína. Teplota podávání 10–18 °C.

O vinařství

V překrásné krajině Kyjovska najdete pod pásem Ždánického lesa půvabnou vinařskou obec Archlebov a na jejím samém začátku vinařství SPIELBERG.

Stáří vinic je různé, od mladých vinic dávajících svěží štíhlejší vína, až po vinice 40 let staré, z kterých vznikají hutná extraktivní vína. Díky ekologickému pěstování révy a jejího zpracování využívající moderního systému řízeného kvašení, se daří produkovat přívlastková vína ve špičkové kvalitě. 

Skladování

Skladujte v suchu, temnu a naležato při teplotě do 20 °C.

Výrobce

SPIELBERG CZ, spol. s.r.o.
Archlebov 406, 696 33
Česká republika