Moštárna Louny

Moštárna Louny Jablko hruška z našeho regionu

0,75 l
Od českého farmáře
64,90 Kč 86,53 Kč/l

Doručení už do 60 minut

500+ zákazníků má v Oblíbených

Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Šťáva z čerstvých slaďoučkých jablek a hrušek od malých farmářů z Českého Středohoří byla vylisovaná v lounské rodinné moštárně pana Mišíka.

Výjimečná kvalita a chuť je zachována díky šetrné pasterizaci a také proto, že mošty se nepřislazují ani neředí. Cesta ke kvalitnímu moštu začíná výběrem toho nejlepšího ovoce a zeleniny. S pečlivostí jsou vybíráni dodavatele převážně z regionu Českého Středohoří.

Použití

Nápoj chutná nejlépe vychlazený.

O výrobci

S výrobou moštů začali v Moštárně Louny sice až v roce 2012, ale ovocem, lépe řečeno nákupem ovoce pro průmyslové zpracování se zde zabývají už od roku 1993. Tato hlavní činnost zde funguje stále, a právě v roce 2012 se k ní přidala výroba nápojů.

Moštárna je vybavena jednou z nejmodernějších technologií na výrobu přírodních šťáv a moštů. Jejich moderní linka dokáže velmi šetrně za studena vylisovat s maximální výtěžností různé druhy ovoce a zeleniny na šťávu plnou vitamínů, vlákniny a minerálních látek. Výsledný mošt je šetrně pasterizován a následně plněn do ekologických obalů.

Skladování

Skladujte při teplotě 2–25 °C. Po otevření spotřebujte do 2 dnů.

Výrobce

Moštárna Louny ln s.r.o.
Vladimírská 2501
440 01 Louny
Česká republika 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 175 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Jablečná šťáva50 %
Hrušková šťáva50 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota190 kJ/46 kCal
Tuky0.08 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.01 g
Sacharidy11.2 g
z toho cukry9.7 g
Bílkoviny0.2 g
Sůl0.3 g
Vláknina0 g