Banon de Provence AOP kozí sýr

90 g
Prémiová kvalita
269,90 Kč 2 998,89 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Francie,

Kvalitní zrající sýr z kozího mléka pocházejícího z oblasti Provence.

Sýr válcovitého tvaru z nepasterizovaného mléka je ručně balený do hnědých kaštanových listů, ve kterých následně zraje nejméně 10 dní. Kaštanový zábal dodá sýru výraznou chuť i aroma a chrání ho proti vzduchu, což umožňuje sýr uchovávat několik měsíců.

Výjimečnost sýrů La Cloche à Fromage…

Všechny sýry jsou vyráběny z přírodních surovin, a to bez použití geneticky modifikovaných organismů. Neobsahují taky žádné konzervační látky ani potravinářská barviva.

Díky různým oblastem, kde se zvířata chovají, získá mléko na různorodé a bohaté chuti. Mléko se zpracovává výhradně řemeslně. Sýry se následně nechávají zrát ve sklepích, které jim přidá na výrazném aromatu.

Použití

Tato specialita nesmí chybět na žádné oslavě, skvěle vylepší jakékoliv slané jídlo. Můžete si jej však vychutnat i samotný s kvalitním vínem.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–12 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.