• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

BIO Fleur de Selles kozí sýr

100 g
Prémiová kvalitaBIO
239,90 Kč 2 399,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Francie,

Kvalitní BIO zrající sýr z plnotučného kozího mléka pocházejícího z oblasti Touraine.

Malý sýr válcovitého tvaru z nepasterizovaného mléka pocházející z oblasti farmy Touraine. Směs mléka pochází z různých plemen koz, díky kterým získá sýr zvláštní, jemnou chuť a krémovou konzistenci. Kůrka sýra se postupným zráním mění z bílé na žlutou až hnědou

Výjimečnost sýrů La Cloche à Fromage…

Všechny sýry jsou vyráběny z přírodních surovin, a to bez použití geneticky modifikovaných organismů. Neobsahují taky žádné konzervační látky ani potravinářská barviva.

Díky různým oblastem, kde se zvířata chovají, získá mléko na různorodé a bohaté chuti. Mléko se zpracovává výhradně řemeslně. Sýry se následně nechávají zrát ve sklepích, které jim přidá na výrazném aromatu.

Použití

Tato specialita nesmí chybět na žádné oslavě, skvěle vylepší jakékoliv slané jídlo. Můžete si jej však vychutnat i samotný s kvalitním vínem.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–12 °C.

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.