BIO Fleur de Selles kozí sýr

100 g
Prémiová kvalitaBIOZachraň mě za 158,83 Kč
 239,90 Kč 2 399,00 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Francie,

Kvalitní BIO francouzský sýr je vyrobený ze syrového kozího mléka.

Malý sýr válcovitého tvaru z nepasterizovaného mléka pocházející z oblasti farmy Touraine. Směs mléka pochází z různých plemen koz, díky kterým získá sýr zvláštní, jemnou chuť a krémovou konzistenci. Kůrka sýra se postupným zráním mění z bílé na žlutou až hnědou. 

Sýr je zpočátku tuhý a těžký, ale vlhký a měkký. Jeho chuť je lehce slaná, kůra je suchá s šedo-modrou plísní pokrývající její povrch. Při plné zralosti plíseň na kůře zraje do modrozelené barvy.

Sýr s ušlechtilou plísní je ve vysoké zralosti, jeho povrchová plíseň není závadou.

Výjimečnost sýrů La Cloche à Fromage…

Všechny sýry jsou vyráběny z přírodních surovin. Neobsahují taky žádné konzervační látky ani potravinářská barviva.

Díky různým oblastem, kde se zvířata chovají, získá mléko na různorodé a bohaté chuti. Mléko se zpracovává výhradně řemeslně. Sýry se následně nechávají zrát ve sklepích, které jim přidá na výrazném aromatu.

Použití

Tato specialita nesmí chybět na žádné oslavě, skvěle vylepší jakékoliv slané jídlo. Můžete si jej však vychutnat i samotný s kvalitním vínem.

O výrobci

Společnost Fromagerie Rene Tourrette si zakládá na tradiční a autentické výrobě všech svých sýrů. Kvalita sýrů je zaručena profesionálním přístupem, pečlivě kontrolovaným mlékem a zkušeností výrobců. Společnost se snaží zachovat přístup udržitelného rozvoje podporou spravedlivého obchodu tím, že nakupuje mléko od lokálních dodavatelů za ekonomické ceny čímž revitalizuje místní ekonomiku.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–12 °C.

Výrobce

Fromagerie Rene Tourrette
32 Rue des Tonneliers
67000 Strasbourg
Francie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.