Little munster

180 g
Prémiová kvalita
 259,90 Kč 1 443,89 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Francie,

Kvalitní zrající sýr z kravského mléka pocházejícího z oblasti Alsasko.

Typický alsaský sýr z pasterovaného mléka získal své jméno od slova Munster, což v překladu znamená "monasterium", jelikož byl původně vyráběn místními mnichy.


Směs mléka pochází z různých plemen krav, díky kterým získá sýr zvláštní, jemnou chuť a krémovou konzistenci. Během procesu zrání se sýr omývá vínem odrůdy Gewurztraminer, který mu přidá na jedinečném charakteru.

Výjimečnost sýrů La Cloche à Fromage…

Všechny sýry jsou vyráběny z přírodních surovin. Neobsahují taky žádné konzervační látky ani potravinářská barviva.

Díky různým oblastem, kde se zvířata chovají, získá mléko na různorodé a bohaté chuti. Mléko se zpracovává výhradně řemeslně. Sýry se následně nechávají zrát ve sklepích, které jim přidá na výrazném aromatu.

Použití

Tato specialita nesmí chybět na žádné oslavě, skvěle vylepší jakékoliv slané jídlo. Můžete si jej však vychutnat i samotný s kvalitním vínem.

O výrobci

Společnost Fromagerie Rene Tourrette si zakládá na tradiční a autentické výrobě všech svých sýrů. Kvalita sýrů je zaručena profesionálním přístupem, pečlivě kontrolovaným mlékem a zkušeností výrobců. Společnost se snaží zachovat přístup udržitelného rozvoje podporou spravedlivého obchodu tím, že nakupuje mléko od lokálních dodavatelů za ekonomické ceny čímž revitalizuje místní ekonomiku.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–12 °C.

Výrobce

Fromagerie Rene Tourrette
32 Rue des Tonneliers
67000 Strasbourg
Francie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.