Pizza Natura Super Green veganská pizza z originálního zeleninového těsta

300 g
 174,90 Kč 583,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Veganská pizza se špenátovým korpusem doplněným o cuketu a řasu chlorellu.

V zeleném základu veganské pizzy Super Green se spojí špenát a cuketa spolu se zdraví prospěšnou sinicí spirulinou a řasou chlorellou. Chuť podtrhuje výtečné pesto ze zelených oliv. Pizza je dozdobena šťavnatou cuketou, zralými rajčaty, svěžím špenátem, zelenými olivami a veganskou mozzarellou. 

Průměr pizzy je cca 25 cm.

Pizza s porcí přírody...

Pizza Natura má ručně hnětená korpusová těsta, která jsou výhradně bez lepku a ze zeleniny. V recepturách jsou kombinace surovin, které obsahují minimálně 70 % přírody, ta je snoubená s exotickou rafinovaností. Mimo to mají všechny pizzy snížený obsah tuku, soli, sacharidů a jsou bohaté na vlákninu. To je pizza s porcí přírody!

Použití

  1. Předehřejte troubu na 200–220 °C.
  2. Vyjměte pizzu z obalu a umístěte do trouby.
  3. Pečte 7–9 min do roztečení sýru nebo ztmavnutí korpusu. Doba pečení se může lišit v závislosti na konkrétním spotřebiči.

O výrobci

Natura Food, první česká společnost zaměřená na výrobu zdravé pizzy bez lepku a dalších škodlivých látek, kterou založili milovníci zdravého životního stylu. Dlouho kombinovali nejrůznější druhy surovin tak, než se jim povedlo vytvořit tu správnou. Vytvořili tak chutné pizzy značky Pizza Natura, které jsou ze 100% přírodních surovin a neobsahují přebytečný cukr ani žádná chemická dochucovadla.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–4 °C. V případě zmrazení, skladujte při teplotě -18 °C po dobu max. 2 měsíců.

Výrobce

Food Natura s.r.o.
Kaprova 42/14
Praha 1 Staré Město, 110 00
Česká republika