Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Bugsy's bar Cosmopolitan

200 ml
Tento produkt je určen starším 18 let.
169,90 Kč 849,50 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Slavný drink, jenž proslavil legendární americký barman Dale De Groff, který jej údajně v newyorském Rainbow Room baru připravoval i Maddoně. Popularitu si získal také díky seriálu Sex ve městě, ale není to jen o světě showbyznysu, okouzlí si vás i jeho skvělá chuť, kde se snoubí citrusové tóny a lehká sladkost v kombinaci s příjemnou řízností brusinek.

Použití

Udržujte v chladu a před otevřením protřepejte. Servírujte na kostky ledu.

Ozdobit můžete řezem limetky nebo pomerančovou kůrou

O výrobci

„Bugsy’s bar, stabilní bod českého koktejlového vesmíru, je v mé mysli stejným pražským symbolem, jakým je Harry’s New York Bar pro Paříž, American Bar pro Londýn, či Dry Martini Bar pro Barcelonu. Za pětadvacet let své existence se zapsal nesmazatelně do dějin koktejlové kultury jako zdroj nových idejí, scéna profesionálního barmanského výkonu, místo, kde se setkává dědictví barové minulosti s jeho budoucností“. Alex Mikšovic, březen 2020.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Gourmet Plus spol. s r.o.
Pařížská 10
Praha 1, 110 00
Česká republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vodka
Čerstvá citronová šťáva
Limetový cordial
Brusinkový juice
Pomerančový likér

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Obiloviny obsahující lepek
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.