Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Purina ONE Junior – mini filetky s lososem a mrkví ve šťávě

85 g
19,90 Kč 234,12 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Kompletní krmivo pro koťata do 12 měsíců.

Kapsičky s lososem a mrkví jsou kompletním a vyváženým krmivem, speciálně vyvinutým veterináři a experty na výživu. Představují kombinaci správné výživy a dobré chuti. 

Díky antioxidantům, jako je vitamín E, pomáhají podporovat silnou přirozenou obranyschopnost. Bez přidaných umělých barviv a konzervantů.

Použití

Krmnou dávku a čas krmení přizpůsobte úrovni aktivity a tělesné kondici kotěte. Podávejte při pokojové teplotě a vždy zajistěte čerstvou pitnou vodu.

  • Koťata ve věku od 6 – 12 týdnů krmte 1 –  4 kapsičkami denně.
  • Koťata ve věku od 12 – 26 týdnů krmte 2 – 5 kapsičkami denně.
  • Koťata ve věku od 26 – 52 týdnů krmte 5 – 3 kapsičkami denně. 

Pro březí a kojící kočky krmné dávky přizpůsobte apetitu vaší kočky, maximálně však 3 – 5 kapsiček denně. 

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Neotevřenou kapsičku skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika

Složení

maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4 %), oleje a tuky, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, zeleniny (0,6 % sušené mrkve,
odpovídá 5,4 % mrkve), cukry.