• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Nurture Fruity Obohacená pramenitá voda jahoda

200 ml
24,90 Kč 124,50 Kč/l
Země původu: Slovenská republika, Velká Británie,

Ovocný nápoj s pramenitou vodou a za studena lisovanou šťávou s příchutí jahod od jednoho roku. Nápoj je obohacený o živiny podporující zdravý vývoj dětí.

Výhody nápoje

  • obsahuje pouze malé množství přirozeně se vyskytujících cukrů
  • veganské

Wellmune technologie

Ne všechny posilovače imunity, které jsou dostupné na trhu jsou vytvořeny pro bezpečné každodenní použití. Některé z nich pouze uměle stimulují imunitní systém a mohou mít tedy škodlivé účinky, zvláště pokud jsou používány příliš dlouho nebo špatným způsobem. Jiné zase postrádají pečlivý klinický výzkum pro potvrzení jejich zdravotních účinků.

Betaglukany Wellmune se získávají z pekařských kvasnic a jsou vhodným přírodním prostředkem pro posílení imunity, nejsou pouze imunitním stimulátorem, ale přirozeným způsobem podporují buňky, aby byly připraveny správně reagovat na okolní dopady a chránit tak tělo před negativními vlivy.

Použití

Nápoj je určen k přímé spotřebě. Není potřeba ho nijak dále upravovat. Stačí jen propíchnout brčkem malé stříbrné kolečko a vypít.

O výrobci

Počátek rodinné firmy Nurture, vyrábějící zdravé nápoje posilující obranyschopnost dětí, se datuje k roku 2011, kdy první ze tří dětí Lucie a Dereka nastoupilo do školky. Prvotní šok z neustálých onemocnění vlivem kolektivu vystřídala snaha najít řešení. Jako nutriční specialista se Lucie pustila do tvorby vlastních zdravých ovocných nápojů zprvu pro čistě domácí použití. Díky účinnosti těchto produktů, prozíravosti a obchodnímu duchu partnera Dereka se brzy z domácích pitíček stal mezinárodní brand, který dnes usnadňuje péči o zdraví ratolestí tisícům rodičů.

Skladování

Skladujte v suchu. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Natural Immune Products Ltd
78 York Street
London  W1H 1DP
Velká Británie