Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Voyêtre Prací gel okouzlující růže (1 l)

Tento produkt již není v nabídce.
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Prací gel s jemnou vůní okouzlující růže, který nabízí extra péči vašemu oblečení i přírodě. 

Receptura na rostlinné bázi dosahuje výborných pracích výsledků, obsahuje krásné vůně a je navržena tak, aby byla účinná při všech teplotách vody. Skvěle odstraní skvrny a zanechá prádlo svěží a voňavé.

Výrobek je naplněn v lahvi, která je 100% recyklovatelná

Výhody

  • obsahuje esenciální olej z bergamotu
  • vegan
  • netestováno na zvířatech
  • neobsahuje barviva a přidané fosfáty

Použití

Dle tvrdosti vody a úrovně zašpinění prádla použijte 35–50 ml pracího prostředku. Nalijte ho do příslušné přihrádky dle návodu k vaší pračce nebo vložte v dávkovači přímo do bubnu. Na silné skvrny lze, po vyzkoušení barevné stálosti, aplikovat přímo před praním. 

Gel je vhodný i na ruční praní. 

O značce

Dopřejte svému prádlu ty nejlepší vůně!

Sortiment pracích gelů a aviváží s esenciálními oleji a sofistikovanými vůněmi, speciálně vytvořený, aby poskytl zvláštní péči vašemu prádlu i přírodě. Úžasně účinné složení přírodního původu kombinované s těmi nejlepšími vůněmi pro vaše prádlo. Nová řada unikátních prostředků pro péči o prádlo, které vás zaujmou svými exkluzivními vůněmi. Voyêtre produkty jsou vhodné pro vegany a nebyly testované na zvířatech.

O výrobci

SPB je rodinný podnik s více než 50 lety zkušeností a týmem zhruba 600 lidí. Je lídrem ve výrobě produktů pro domácnost, péči o oblečení a čisticích prostředků. Cílem je především, inovativní a stabilní společnost, která poskytne zákazníkům ty nejlepší možné výrobky. Od aktivního naslouchání trhu, přes design a výrobu až po dosažení spokojených domovů.

Skladování

Skladujte na stinném místě mimo dosah dětí.

Uchovávejte při teplotě 4–40 °C.

Upozornění

Může způsobit alergickou reakci.

Výrobce

The SPB Global Corporation, sl.
Pol. Industrial Cheste
Vial 6, 46380
Cheste, Valencia
Španělsko

Složení

5-15% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. <5% fosfonáty, polykarboxyláty. Optické zjasnovače. Parfém. Benzisothiazolinone, Sodium pyrithione.