• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Roku Gin 43%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
799,90 Kč 1 142,71 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Japonsko,

Roku je prémiový japonský řemeslný gin, pocházející ze světoznámého destilatérského domu Suntory v Osace.

V aroma a chuti ginu pocítíte stopy jinanu, jalovce, pomerančové kůry, skořice či koriandru. 
Je vytvořený japonskými řemeslníky s pečlivou pozorností na každý detail. Nabízí perfektní vyváženost chuti. Vyrábí se z botanicals, které rostou pouze v Japonsku a jsou sklízeny v různých ročních období tak, aby byla zachována jejich čerstvost a jedinečný charakter. Roku v japonštině znamená šest a právě proto je základem pro tuto lahev šestice japonských surovin: za jaro listy a květy sakury, za léto čajové lístky sencha a gyokuro, za podzim japonský pepř Sansho a za zimu yuzu.

Jedinečný design lahve ve tvaru šestiúhelníku s krásnými rytinami představují to nejlepší z japonského řemesla. 

Obsah alkoholu: 43 %

Roku v japonštině znamená šest, právě proto je základem pro tuto lahev šestice výrazně japonských surovin. Za jaro jsou to listy a květy sakury, za léto čajové lístky sencha a gyokuro, za podzim japonský pepř Sansho a za zimu yuzu.

Jedinečný design lahve ve tvaru šestiúhelníku s krásnými rytinami představuje to nejlepší z japonského řemesla. V aroma a chuti ginu určitě pocítíte stopy jinanu, jalovce, pomerančové kůry, skořice či koriandru.    

Použití

Chutná skvěle samostatně, na ledu nebo jako součást oblíbených koktejlů.

O výrobci

V roce 1795 vyrobil farmář a provozovatel mlýna Jacob Beam první sud whisky, z něhož se stal Jim Beam®, světově nejprodávanější bourbon. Suntory založil v roce 1899 Shinjiro Torii, který vytvořil první whisky, která vyhovuje japonským chutím.

Značky Beam Suntory spojují lidi více než 200 let. Světově proslulé bourbony, japonské whisky, single maltské skotské nápoje, tequily a koňak jsou ideální pro každou příležitost, ať už se jedná o oslavu v Kentucky, drink po práci v Tokiu nebo setkání v Madridu. 

Skladování

Skladujte v suchu a při teplotě 5–24 °C. 

Výrobce

Beam Suntory UK Ltd.     
Springburn Bond
Carlisle Street
Glasgow
Velká Británie