Oh Deer Bakery Crobliha slaný karamel

120 g
Prémiová kvalita
 99,90 Kč 832,50 Kč/kg
Vyprodáno. Lze objednat od dnes 12:30.
Země původu: Česká republika,

Unikátní Crobliha Crobliha s toppingem z Nutelly. Crobliha je plněná dokonalým krémem ze slaného karamelu.

Crobliha je výjimečný produkt kombinující donut z croissantového těsta, který se osmaží jako kobliha. Uvnitř i na povrchu je lahodná náplň. 

Jak se cronuty vyrábějí?

Receptura na výrobu cronutu je mixem Anselova originálního receptu z USA a několika dalších, které byly vylepšeny podle Lukáše. Základem celého procesu je správný výběr surovinmouku si nechává Lukáš vozit z Itálie a plátované máslo z Francie. Další fází je kynutí, lístkování těsta a v neposlední řadě smažení, které je důležité pro to, aby cronuty správně vyběhly. Doba, než se cronut začne smažit, trvá pár dní, než nabude správné konzistence.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Zákusek je vhodný pro každou příležitost. Hodí se jako chutná snídaně či svačina. Jistě s ním oslníte i návštěvu. 

O výrobci

OH DEER Bakery vyrábí již několik let ikonické croblihy. Ty jsou specifické svým složením – smaženým máslovým croissantovým těstem ve tvaru donutu. Croblihy jsou plněny různými krémy a zdobeny polevami.

V současné době najdete croblihu ve třech provozovnách a to na Vinohradech v ulici Bělehradská 606, kousek od Národní třídy v ulici Purkyňova 2 a nově taky na Malostranském náměstí 5.

Skladování

Skladujte při teplotě 20–25°C. 

Výrobce

La Cucina servisní s.r.o. 
Tusarova 39 
170 00 Praha 7 
Česká republika