Thajské zelené kari s kuřecím masem a zeleninou z Café Buddha

0,54 kg
Prémiová kvalita
209,90 Kč 388,70 Kč/kg
Cena pro Premium: 178,41 Kč
Země původu: Česká republika,

Restaurace Café Buddha si pro vás připravila legendární, lehce pikantní, thajský pokrm ve formě kuřecího na zeleném kari s basmati rýží.

Asie jako na talíři! Kuřecí na kari s rýží je tradičním pokrmem thajské kuchyně. Původní recept na omáčku pochází od Štěpánovy babičky, nově je zjemněný kokosovým mlékem v kombinaci s kvalitní zeleninou, bambusem, pravou thajskou bazalkou, a nakonec celou chuť skvěle vyladí rybí omáčka s pečeným kuřecím masem. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku již dnes z pohodlí vašeho domova!

O restauraci

Café Buddha patří mezi nejlepší asijské restaurace v České republice, a to především díky několikaletým zkušenostem, které majitel společnosti, Štěpán Návrat, a jeho společnice Sofie Smith „posbírali“ z různých koutů Asie. Při vstupu do této restaurace vás obklopí krásný interiér s asijskou tématikou a podmaní si vás příjemná atmosféra, která v restauraci vládne také díky profesionálnímu personálu. V menu si tak můžete vybrat z široké nabídky asijské kuchyně jako je thajská, vietnamská, malajská, tchajwanská a také kambodžská.

Jak to funguje? 

Použití

Omáčku s masem i zeleninou dejte do rendlíku a na mírném ohni za občasného míchání prohřejte. Rýží si ohřejte v mikrovlnce nebo na páře. Pokrm servírujte na talíři dohromady a ozdobte koriandrem.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C. Po otevření ihned spotřebujte a znovu neohřívejte.

Výrobce

Cafe Buddha s.r.o.
Vinohradská 403/17
Praha 2, 120 00
Česká republika

Kam s obalem?

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.