• Milí zákazníci, poptávka po naší službě se opět díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje nad naše aktuální kapacity. Moc nás to mrzí, ale abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, musíme omezit počet objednávek na osobu. To znamená, že aktuálně si můžete objednat pouze jednou denně. Současně rušíme i možnost doobjednávek. Dál soustředíme všechny naše síly na to, abychom ještě více navýšili kapacitu, a mohli tak zavážet všude, kde je nás teď potřeba. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Společně to zvládneme. Váš Rohlík.
-11 %

Alnatura BIO Jablečné pyré s banánem

360 g
BIO
Akce do 7. 3.
37,90 Kč 105,28 Kč/kg42,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Lahodné jablečné pyré se sladkým banánem v BIO kvalitě.

Značka Alnatura je zárukou vysoké kvality. Všechny výrobky jsou 100% přírodní, neobsahují žádné zdraví škodlivé látky ani geneticky modifikované suroviny. Produkty jsou vyrobeny šetrným zpracováním surovin a se zodpovědným přístupem k životnímu prostředí. Nákupem těchto výrobků navíc podpoříte rozvoj ekologického zemědělství a lepší životní podmínky zvířat.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Podávejte jako chlazený dezert nebo jako přílohu ke sladkým pokrmům.

O výrobci

Alnatura GmbH je německá společnost, která byla založena roku 1984. Podnik se zaměřuje především na výrobu organických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. Mnoho výrobků Alnatura navíc nese pečeť organického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Jejich směrnice jsou komplexnější a přísnější než zákonné požadavky.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření skladujte v chladničče a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Alnatura GmbH
Darmstädter Str. 63
64404 Bickenbach
Německo

Složení

Jablka*75 %
Banán*25 %
*z ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota278 kJ/66 kcal
Tuky0.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy14 g
z toho cukry13 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.01 g
Vláknina1.9 g