Alnatura BIO Nápoj s kešu ořechy neslazený

1 l
BIO
89,90 Kč 89,90 Kč/l
Země původu: Mimo EU,

Rostlinná alternativa mléka vyrobená z kvalitních kešu ořechů v BIO kvalitě.

Při výrobě tohoto nápoje je zapotřebí pouze voda, směs pražených a nepražených kešu ořechů a špetka mořské soli, která nápoj dokonale vyváží a chuť kešu ořechů nepřebije. Nápoj je přirozeně bez lepku a bez laktózy.

Značka Alnatura je zárukou vysoké kvality. Produkty jsou vyrobeny šetrným zpracováním surovin a se zodpovědným přístupem k životnímu prostředí. Nákupem těchto výrobků navíc podpoříte rozvoj ekologického zemědělství a lepší životní podmínky zvířat.

Použití

Kešu nápoj můžete využít tam, kde běžně využíváte mléko. Chutná skvěle v kombinaci s müssli nebo si ho můžete přidat do kávy.

O výrobci

Alnatura GmbH je německá společnost, která byla založena roku 1984. Podnik se zaměřuje především na výrobu organických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. Mnoho výrobků Alnatura navíc nese pečeť organického sdružení, jako je Bioland, Demeter nebo Naturland. Jejich směrnice jsou komplexnější a přísnější než zákonné požadavky.

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

Alnatura GmbH
Darmstädter Str. 63
64404 Bickenbach
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 137 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.