• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Alviana BIO Dámský šampon pro lesklé vlasy granátové jablko

200 ml
BIO
129,90 Kč 649,50 Kč/l
Země původu: Německo,

Dámský šampon s vůní granátového jablka.

Šampon na vlasy s vysoce kvalitním aktivním komplexem a extraktem ze semen granátového jablka. Regeneruje vlasové kořínky a dodává vlasům hedvábný lesk a pružnost.

Složení je vhodné zejména pro lámavé vlasy bez lesku

Značka Alviana se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky pro každodenní použití. Všem svým produktům věnuje zvláštní pozornost při zajištění péče při výrobním procesu. To znamená žádné testování na zvířatech a odpovědný přístup k otázkám životního prostředí.

Všechny produkty značky Alviana nesou certifikaci NATRUE.

Použití 

Naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Nechte působit jednu minutu, opláchněte vodou a dle potřeby opakujte.

Před použitím řádně protřepejte. 

O výrobci

Bonano GmbH je německá společnost se sídlem v Lorsch. Firma se zaměřuje především na výrobu organických kosmetických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. 

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. 

Výrobce

Bonano GmbH
Carl-Benz-Straße 9
64653 Lorsch
Německo

Složení

Čištěná voda, povrchově aktivní látka na rostlinném oleji, povrchově aktivní látka na bázi cukru, povrchově aktivní látka na bázi cukru, oligofruktóza, glyceryl-oleát, rostlinný betain, mořská sůl, aktivní aminokyseliny, aktivní aminokyseliny, aktivní aminokyseliny, šťáva z aloe vera, laurát sacharózy, kyselina citronová, extrakt ze semen granátového jablka, extrakt z listů hamamelu, zelenina, kyselina levulinová. Aminokyselina, glycerolmonooleátový ester, kyselina anisová, levulinát sodný, alkohol, kyselina fytová, derivát kationtových aminokyselin, vitamin E, ester kyseliny citronové, extrakt z listů rozmarýnu, směs éterických olejů, složky éterického oleje