• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Alviana BIO Pečující krém měsíček

75 ml
BIO
99,90 Kč 1 332,00 Kč/l
Země původu: Německo,

Dětský pečující krém s měsíčkem

Krém se rychle vstřebává, udržuje pokožku hydratovanou a chrání ji před vysycháním. Složení krému poskytuje intenzivní ochranu od hlavy až po paty. 

Značka Alviana se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky pro každodenní použití. Všem svým produktům věnuje zvláštní pozornost při zajištění péče při výrobním procesu. To znamená žádné testování na zvířatech a odpovědný přístup k otázkám životního prostředí.

Všechny produkty značky Alviana nesou certifikaci NATRUE.

Použití 

Vetřete do pokožky obvyklým způsobem podle individuální potřeby. 

O výrobci

Bonano GmbH je německá společnost se sídlem v Lorsch. Firma se zaměřuje především na výrobu organických kosmetických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. 

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. 

Výrobce

Bonano GmbH
Carl-Benz-Straße 9
64653 Lorsch
Německo

Složení

Čištěná voda, sojový olej, rostlinný glycerin, bambucké máslo, ester polyglycerinu mastné kyseliny, mastný alkohol, ester mastné kyseliny, bobule, vosk, ester glyceryl mastné kyseliny, derivát aminokyseliny, xanthan, alkohol, extrakt z měsíčku, extrakt z heřmánku, extrakt z kořene lékořice, kyselina anisová, levulinát sodný, Hydroxid sodný, slunečnicový olej, směs éterických olejů, přísady éterických olejů