• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Alviana BIO Sprchové mléko a šampon měsíček

200 ml
BIO
109,90 Kč 549,50 Kč/l
Země původu: Německo,

Dětský šampon a sprchové mléko s měsíčkem. 

Sprchové mléko udržuje pokožku hydratovanou a chrání ji před vysycháním. Složení s měsíčkem šetrně myje tělo a vlásky vašeho miminka. 

Vhodné zejména pro citlivou dětskou pokožku

Značka Alviana se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky pro každodenní použití. Všem svým produktům věnuje zvláštní pozornost při zajištění péče při výrobním procesu. To znamená žádné testování na zvířatech a odpovědný přístup k otázkám životního prostředí.

Všechny produkty značky Alviana nesou certifikaci NATRUE.

Použití 

Produkt aplikujte v dostatečném množství na tělo i vlásky a jemnými pohyby vytvořte pěnu. Po umytí důkladně opláchněte.

O výrobci

Bonano GmbH je německá společnost se sídlem v Lorsch. Firma se zaměřuje především na výrobu organických kosmetických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. 

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. 

Výrobce

Bonano GmbH
Carl-Benz-Straße 9
64653 Lorsch
Německo

Složení

Čištěná voda, cukrová povrchově aktivní látka, rostlinný glycerin, šťáva z aloe vera, detergentní aminokyseliny, cukrová povrchově aktivní látka, glyceryl oleát, levulinát sodný, glyceryl ester mastné kyseliny, anisát sodný, alkohol, extrakt z měsíčku lékařského, extrakt z heřmánku, kyselina mléčná, laktát sodný, derivát kationtových aminokyselin, stolní sůl, Vitamin E, hydrogenovaný palmový tuk, kyselina citronová, směs éterických olejů, přísady éterických olejů