Alviana Naturkosmetik

Alviana BIO Zubní pasta máta

75 ml
Denní kontrola cenBIO
64,90 Kč 865,33 Kč/l

Doručení už do 60 minut

500+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Německo,
Víte, že...
Využijte naši 100% záruku spokojenosti

Pokud vám něco nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze bez jakýchkoli otázek.

Přírodní zubní pasta s mátou.

Zubní pasta s fluoridem sodným chrání před zubním kazem. Složení s přírodními křemíkovými minerály šetrně odstraňuje zubní plak a zajišťuje svěží dech

Značka Alviana se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky pro každodenní použití. Všem svým produktům věnuje zvláštní pozornost při zajištění péče při výrobním procesu. To znamená žádné testování na zvířatech a odpovědný přístup k otázkám životního prostředí.

Všechny produkty značky Alviana nesou certifikaci NATRUE.

Použití 

Na zubní kartáček naneste malé množství zubní pasty, a čistěte zuby a dásně jemnými krouživými pohyby. Po vyčištění zubů vypláchněte vodou. Používejte dvakrát denně.

O výrobci

Bonano GmbH je německá společnost se sídlem v Lorsch. Firma se zaměřuje především na výrobu organických kosmetických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. 

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. 

Výrobce

Bonano GmbH
Carl-Benz-Straße 9
64653 Lorsch
Německo

Sorbitol, demineralizovaná voda, křemíkové minerály, betain, oxid titaničitý, hydroxid mátový, extrakt z echinacey, rostlinný glycerin, kokosové povrchově aktivní látky, xanthan, fluorid sodný, mentol, kyselina levulinová, směs éterických olejů