• Vážení zákazníci, v současnosti omezujeme počet položek na objednávku na 35 (40 pro Premium), abychom mohli doručit nákupy co největšímu počtu z vás. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Alviana BIO Kuličkový deodorant měsíček

50 ml
BIO
109,90 Kč 2 198,00 Kč/l
Země původu: Německo,

Přírodní kuličkový deodorant s měsíčkem.

Složení s organickou šalvějí představuje spolehlivou ochranu proti pocení po dobu až 24 hodin. Neobsahuje žádné soli.

Značka Alviana se specializuje na výrobu přírodní kosmetiky pro každodenní použití. Všem svým produktům věnuje zvláštní pozornost při zajištění péče při výrobním procesu. To znamená žádné testování na zvířatech a odpovědný přístup k otázkám životního prostředí.

Všechny produkty značky Alviana nesou certifikaci NATRUE.

Použití 

Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži.

O výrobci

Bonano GmbH je německá společnost se sídlem v Lorsch. Firma se zaměřuje především na výrobu organických kosmetických produktů. Všechny použité přísady pocházejí z ekologického zemědělství. 

Skladování

Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. 

Výrobce

Bonano GmbH
Carl-Benz-Straße 9
64653 Lorsch
Německo

Složení

Voda, šťáva z aloe vera, alkohol, ester kyseliny citronové, zinečnatá sůl, xanthan, rostlinný glycerin, mastek, výtažek z květu měsíčku, hydrolát z hamamelu, šalvějový hydrolát, slunečnicový olej, olivový olej, bambucké máslo, mandlový olej, jojobový olej, cetylfosforečnan draselný, mastný alkohol , Lecitin, vitamin E, vitamin C palmitát, kyselina levulinová, parfém, limonen, linalool, citronellol, citral, geraniol