Gioiella Sýr scamorza bílý

180 g
 54,90 Kč 305,00 Kč/kg
Země původu: EU, Itálie,

Scamorza je ručně svázaný sýr z italského mléka italskými sýraři.

Gioiella scamorza je italský sýr, který vyniká svou polotvrdou konzistencí, vláknovitou strukturou a tvarem do hrušky, který je ručně svázaný a krátkým "krkem". Barva je slonovinově bílá, která při delším zrání získá barvu slámově žlutou. Mezi její přednosti jednoznačně patří její jemná, mírně pikantní chuť, která se výborně pojí v kombinaci s jednoduššími, ale i výraznějšími chutěmi.

Italské produkty značky Gioiella jsou vyráběny s ručně a s láskou podle tradičních rodinných receptur, které se už po staletí dědí. Při výrobě mléčných produktů je použito výhradně a 100% italské mléko, díky čemuž si vychutnáte autentickou chuť mléčné tradice Gioia del Colle.

Použití

Italská scamorza je ideální volbou na gril nebo si ji můžete vychutnat v nejrůznějších salátech.

O výrobci

Capurso Azienda Caseria je společnost s italskou základnou, jejíž působnost se v současné době blíží k jednomu století. Mlékárna vznikla na základě snu dvou bratrů, Sebastiana a Francesca Capurso, kteří se proslavili nejslavnější mozzarellou v Itálii rozváženou na kole. Nyní je společnost synonymem kvality a inovace. Portfolio zahrnuje ručně vyráběné výrobky podle tradiční receptury jako scamorza, mozzarella, uzené sýry, burratu a v neposlední řadě i plísňové sýry a sýry typu stracciatella. 

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě od 2–8 °C.

Výrobce

Buoni Sapori
Via Crescenzio 76
I-00193, Roma
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.