• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Samurai shot Matcha Booster

500 ml
379,90 Kč 759,80 Kč/l
Země původu: Česká republika, Japonsko,

Nápoj je inspirován moderní japonskou kulturou.

Kombinuje silný výluh ze dvou zelených čajů. Sencha ve spojení s čajem Matcha vzájemně umocní své účinky a vynikne silná listová chuť spojená se sladkostí hrušky. Roztančí chuťové pohárky, osvěží, nakopne a rozjasní mysl. Je určen milovníkům přírodního povzbuzení a chutí bez přidaného cukru. 

Nápoj je založen na funkčnosti teinu ze silného čajového výluhu. Obsah čajového kofeinu je přibližně 60 mg v jednom panáku o obsahu 0,05 l, což je množství kofeinu jako v běžném 0,25 l energy drinku.

Použití

Znalci Samurai Shot pijí po panácích, když potřebují rychle povzbudit. Můžete ho také podávat jako skvělý ledový čaj, míchat s oblíbeným alkoholem nebo zředit horkou vodou na zahřátí. Lze ho použít k přípravě jídel, dezertů či zmrzlin.

Čaj podporuje soustředění a dobré trávení. Lze ho užívat jako stimulant proti únavě.

O výrobci 

Společnost Samurai shot byla založena v roce 2016 a vytvořila úplně nový produkt, světově unikátní čajový extrakt. Sídlí v Praze, kde má zázemí a distribuci. Výroba probíhá v jižních Čechách a na Moravě. Čaje přímo nedováží, ale nakupují od českých dovozců. Kvalitu si pečlivě hlídají a pravidelně provádějí i testování nápojů, třeba na množství čajového kofeinu.

Skladování

Uchovávejte v chladu a temnu. Po otevření spotřebujte do jednoho měsíce. Životnost otevřené lahve prodloužíte skladováním v lednici.

Sediment či zakalení není na závadu.

Upozornění

Nápoj má vysoký obsah kofeinu. Není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy.

Výrobce
SAMURAI SHOT s.r.o.    
Sokolovská 101/101b
186 00 Praha 8
Česká republika
 

Složení

Voda
Zelený čaj Sencha10 %
Zelený čaj matcha
Hruškový koncentrát15 %
Konzervanty
E330 - Kyselina citronová
E202 - Sorban draselný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota340 kJ/80 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.1 g
Sacharidy20 g
z toho cukry20 g
Bílkoviny0.1 g
Sůl0 g
Vláknina0 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.