• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Freche Freunde BIO Kakaové sušenky s kousky datlí

125 g
BIO
99,90 Kč 799,20 Kč/kg
Země původu: Německo, EU,

Lahodné kakaové sušenky s kousky datlí v BIO kvalitě.

Tyto dobré sušenky s kakaem a kousky datlí budou vaše děti milovat. Nenajdete v nich žádnou chemii ani přidané cukry. Všechny ingredience jsou přírodní a sušenky jsou navíc bez kypřících látek a palmového oleje.

Značka Freche Freunde je zárukou 100% přírodního složení bez chemie, vaše děti tak budou rozvíjet správné stravovací návyky. Sušenky navíc neobsahují živočišné látky, proto jsou vhodné i pro vegany. 

Určeno pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Použití

Hodí se na dopolední či odpolední svačinku. Sušenky jsou vhodné i na cesty.

O výrobci

Erdbär GmbH Freche Freunde je německá společnost, která vyrábí produkty pro malé děti již od 4 měsíců. V jejich nabídce však najdete také výrobky pro starší děti, jako jsou například sušenky či tyčinky. Freche Freunde se snaží přinést pozitivní změnu ve výživě a stravování budoucích generací. To je důvod, proč jsou dětské svačinky bez zbytečných zvýrazňovačů chuti a přísad, které nelze ani vyslovit. Ve složení najdete naopak spoustou ovoce a zeleniny z ekologického zemědělství.

Skladování

Skladujte v temnu, chladu a suchu. 

Výrobce

Erdbär GmbH Freche Freunde
Eberswalder Str. 6-9
10437 Berlín
Německo