Loulouka BIO Pokračovací batolecí výživa 3

0,9 kg
BIO
549,90 Kč 611,00 Kč/kg
Země původu: Švýcarsko,

Pokračovací kojenecká výživa v BIO kvalitě

Pokračovací dětské mléko se používá pro děti od deseti měsíců jako součást jejich každodenní stravy.

Dětská mléka jsou složena z 98,5 % z BIO složek, zbytek tvoří vitamíny a minerální látky, které podléhají přísným evropským normám.

Kontaktujte svého dětského lékaře nebo laktační poradkyni před tím, než podáte umělé dětské mléko.

Použití

  1. Řádně si umyjte ruce, pečlivě umyjte lahvičku, dudlík (savičku), kroužek od lahve a všechno před použitím 3–5 min vyvařte.
  2. Přiveďte čerstvou vodu k varu a následně nechte zchladit na přibližně 40–50 °C. Polovinu objemu vody nalijte do lahvičky (pro konkrétní množství vody postupujte dle tabulky na obalu).
  3. Naplňte přiloženou odměrku mlékem a doplňte lahvičku příslušným počtem odměrek (viz. tabulka na obalu). Zavřete lahvičku a dobře protřepejte.
  4. Přilijte zbytek vody a opět dobře protřepejte, dokud prášek není úplně rozpuštěn. Lahvičku nechte vychladit na teplotu přibližně 37°C. Vždy zkontrolujte teplotu mléka před jeho podáním dítěti.

O výrobci

Švýcarská společnost Loulouka je výrobcem kojenecké výživy a dětské stravy v BIO kvalitě. Zakladateli jsou tři odborníci z oboru dětské výživy Michael, Peter a Christiaan, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Spojili tedy své síly a v roce 2016 začali vyvíjet vlastní kojeneckou výživu. Ve svých produktech používají pouze přírodní ingredience z ekologické produkce a z lokálních zdrojů. 

Skladování

Skladujte při teplotě 5–25 °C. Po otevření spotřebujte do čtyř týdnů.

Výrobce

Potentia Trium B.V. 
Corkstraat 46
3047AC Rotterdam
Holandsko