• V Den vzniku samostatného československého státu fungujeme stejně, jako každý jiný. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front a až ke dveřím.

Pomeranč TOP (zn. Apeel)

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Šťavnaté pomeranče v prémiové kvalitě, které si díky Apeel můžete užít dvojnásobně dlouho.

Jedná se o pomeranče vypěstované ve Španělsku, které se vyznačují sladkou a šťavnatou chutí a jsou ošetřené revoluční technologií, která je čistě přírodní a prodlouží ovoci životnost až dvakrát, čímž omezuje plýtvání ovocem.

Apeel nevyužívá pro ošetření žádnou škodlivou chemii. Vše je na čistě přírodní bázi a navíc vyrobené z rostlinných složek, které se přirozeně nachází ve slupkách, dužině i semenech ovoce a zeleniny. Neškodí tak ani přírodě, ani vám.

Právě tato nenápadná ochranná vrstva se postará o to, že pomeranče vydrží dvakrát tak dlouho čerstvé. Chrání citrusy před vnějšími vlivy a zabraňuje jejich vysušování. Tím je udrží šťavnaté a plné chuti co nejdéle. Omezuje se tak plýtvání nejen na skladech, ale i u vás doma.

Bio-inkluzivní hospodářství

Tyto citrusy jsou k nám dodávany přímo od pěstitele a pochází z bio-inkluzivního hospodářství. Toto hospodářství je novým „revolučním“ modelem zemědělské produkce, který zaručuje dodržování přirozených a udržitelných postupů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Navíc se podílí na obnově flóry a fauny v kultivačních oblastech a při své produkci dbá na ochranu biodiverzity.

Použití

Přírodní ošetření slupek je naprosto bezpečné i pro konzumaci.

Pokud milujete ovoce v čokoládě, mrkněte na kavárenský pomeranč, jehož recept nám propůjčila Kuchařka pro dceru. Šťavnaté pomeranče si samozřejmě také vychutnáte čerstvé, fenyklový salát s pomerančem od Romana Vaňka je pro to jako dělaný. Masožrouti pak neodolají kachním prsům s pomerančem.

O výrobci

Společnost Iberhanse-NaturGreen je producenteme a vývozcem citrusových plodů s více než 25 lety zkušeností a měřítkem pro udržitelné pěstování na mezinárodní úrovni. Společnost sídlí ve Španělském městu Seville a je lídrem v oblasti vývozu citrusových plodů v Andalusii a jedním z nejdůležitějších ve Španělsku.

Díky svým neustálým inovacím, je nejen v čele světového zemědělství, ale také se snaží chránit a znovu budovat biologickou rozmanitost v zemědělském prostředí. Mimo produkci citrusů se věnuje také obnově travnatých oblastí k tvorbě základen pro hmyz, obnově zelených koridorů, zajišťuje přírodní oblasti, kde se vyhýbá jakékoliv zemědělské činnosti a vytváří tak bezpečné místo pro ptáky a dravce. Navíc obnovuje rovnováhu a souvztažnost zájmů mezi různými druhy hmyzu, ptáků, plazů, obojživelníků a savců tak, aby se obnovily ekosystémy a navrátila biologická rozmanitost.

Skladování

Pomeranče skladujte nejlépe v tmavé místnosti při teplotě do 8 °C a odděleně od ostatního ovoce.

Výrobce

Iberhanse Group
Ctra. A-8006, Km. 20,5 41980
La Algaba – Sevilla
Španělsko