Míšina čokoláda Tmavá čokoláda Vietnam 70%

50 g
 136,90 Kč 2 738,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Tmavá 70% čokoláda z výběrových kakaových bobů z oblasti Ben Tre ve Vietnamu.

Lahodná jednodruhová čokoláda se vyznačuje neobvyklou ovocnou chutí s tóny citrusů a skořice. Tato unikátní čokoláda získala zlatou medaili na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards 2018 v Londýně. Je to první česká čokoláda se zlatou medailí z této soutěže.  

Země původu primární složky: Vietnam

Vyrobeno v České republice.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Čokoláda se hodí ke kávě nebo jako sladká tečka po jídle.

O výrobci

Míšinu čokoládu založila v roce 2015 Míša Dohnálková. Celý život miluje čokoládu a tato láska ji dovedla až k výrobě čokolády vlastní. Všechny čokoládové tabulky vyrábí přímo z kakaových bobů metodou Bean-to-Bar. Objednává výběrové kakaové boby z celého světa, šetrně je zpracovává a přetváří na pravou a poctivou čokoládu. Taková čokoláda nás překvapí bohatou paletou chuťových tónů. Nemusí být vůbec hořká a může chutnat třeba po ovoci, karamelu či oříškách.

Pro Míšu je důležité znát původ kakaových bobů, které ve výrobě používá, a platit za ně férové ceny.

Od roku 2017 získaly Míšiny čokolády již více než 50 ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích včetně několika zlatých medailí. Jako jediná česká čokoláda získala také nejvyšší ocenění – tři hvězdičky – v mezinárodní gurmánské soutěži Great Taste Awards.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

Míšina čokoláda
Jílovišťská 685
15531 Praha
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 529 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 180 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.